Piotr Giźlar Fotografia Ślubna – co mówią klienci.

05 czerwca 2019   •   Sesje narzeczeńskie

Fotografia ślubna to moje życie, dlatego bardzo ważne jest dla mnie to co myślą i mówią o współpracy moi klienci. To właśnie dzięki nim moja praca ma sens i nabiera wartości. Każde zdjęcie staje się wyjątkowe i niepowtarzalne właśnie dlatego, że wypełnione jest emocjami. Każda Para Młoda jest inna a moim obowiązkiem jest sprostać ich oczekiwaniom. W ostatnim czasie fotografie ślubne są coraz bardziej wymagające. Uwielbiam wyzwania. Sesje ślubne podczas zachodów słońca czy jeszcze bardziej wymagające wschody słońca. Niejednokrotnie zanim wykonamy pierwsze zdjęcie musimy z Młodą Parą pokonać góry, lasy, rzeki i doliny. Ten czas bardzo nas zbliża. Dzięki temu otwieracie się na moje zwariowane pomysły i budujemy wzajemne zaufanie. Ta otwartość i poczucie bezpieczeństwa przekłada się na końcowy efekt.

Fotografia ślubna nie lubi kompromisów.

Jako fotograf ślubny w trakcie sesji oddaję Wam całego siebie. Niejednokrotnie robię rzeczy na które nigdy nie pozwolę moim dzieciom ( śmiech ). Przyszło mi od razu wspomnienie zeszłorocznej sesji w Krakowie. Wybraliśmy się nad Zakrzówek. Od upadku ze skały do wody ( z całym sprzętem ) dzieliła mnie jedna mała gałązka. Na szczęście zdążyłem się jej chwycić.
Moje Młode Pary jak sami usłyszycie w zakładce „referencje” opowiadają o muchach, komarach, „pytongach” i innych małych stworach, które nam towarzyszą.
Śmiejemy się wtedy bardzo.

Praca fotografa ślubnego to nie tylko zdjęcia, oczywiście są dla Was najważniejsze. Ważne są także relacje. Dbam zawsze o to abyście czuli się dobrze, aby na sesji był dobry humor i wasze buzie nie przestawały się śmiać.
Dzień wesela to już mega emocje dlatego cieszę się gdy słyszę:
„dobrze , że byłeś z nami – rozładowałeś napięcie”

Wasze opinie są dla mnie bardzo cenne. Jestem przekonany, że dla moich przyszłych klientów także. Dlatego w tym sezonie postawiłem na słowo nie pisane a mówione.
Dziękuję Wam za otwartość i szczerość. Mam świadomość, że mówienie do kamery, jeszcze o mnie i o naszej współpracy to już powinien być Oskar dla każdego małżeństwa.
Musicie jednak wiedzieć, że każde Wasze słowo jest dla mnie bardzo cenne.
Pozdrawiam

Zobacz galerię