Plener ślubny

Fotografia ślubna to wdzięczne dla fotografa zlecenia. Daje wiele możliwości. Towarzyszę parom w wyjątkowych dla nich chwilach. To czas, kiedy dwoje ludzi postanawia być ze sobą na dobre i na złe, czas w którym sakramentalne tak zwiąże ich na całe życie. Wyjątkowość tego czasu trzeba pokazać w wyjątkowy, niepowtarzalny sposób. Fotografia ślubna wymaga pomysłu, zmysłu, czasem trochę szaleństwa. Fotografia ślubna to obszar w którym, emocje stanowią tego dobrego ducha, który czasem jak Anioł podpowiada pomysł na zdjęcie, ujęcie.

,,Fotografowanie oznacza rozpoznanie – jednoczesne i w ułamku sekundy – zarówno samego faktu, jak i form wizualnych, które nadają mu znaczenie. To zgranie umysłu, oka i serca wzdłuż jednej, łączącej je, prostej.”

Henri Cartier – Bresson

Plener ślubny to unikalna forma fotografii ślubnej pozwalająca uwiecznić tą, tak ważną dla nowożeńców chwilę, łącząc ze sobą piękno niezwykłych miejsc z niezapomnianymi momentami przed obiektywem. To, co Was otacza potrafi wydobyć jeszcze więcej i pokazać Wasze relacje w niezapomniany sposób. Plener ślubny daje parom podczas pozowania do zdjęć więcej swobody, wprowadza do obrazu o Was ruch. Realizuję plenery w górach i nad morzem, w słońce i deszcz. Każda chwila może być idealna. Obserwując pary widzę przez szkiełko mojego obiektywu więcej, niż widzą inni. Cieszy mnie to jako człowieka. To jeden z elementów mojej pracy dzięki któremu wiem, że dokonałem w życiu dobrego wyboru.

Od lat realizuję nawet najbardziej wyszukane pomysły, skupiając się głównie na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Fotografuję wesela, realizuję sesje narzeczeńskie. Moja oferta zakłada realizację nie tylko na terenie Śląska, ale również poza granicami tego województwa. Podczas sesji plenerowej najważniejsze jest dla mnie, to żebyście poczuli całkowitą swobodę przed obiektywem, odkrywając tym samym naturę swoich uczuć. Abyście ten dzień, również z moim udziałem, wspominali jako jeden z najwspanialszych. Fotografia ślubna w plenerze daje wiele możliwości. To od  wielu czynników zależy wybór miejsc fotografii ślubnej. Są to: Wasze marzenia, Wasze charaktery, Wasza wizja i moje pomysły. Nic nie stanie nam na przeszkodzie do zrobienia niepowtarzalnej sesji ślubnej.

Od zawsze marzyliście, aby Wasza sesja ślubna odbyła się w ukrytym pokoju na szczycie wieży Eiffle’a? A może wszelkie dotychczasowe pomysły, jakie przychodziły Wam na myśl, wydały się być zbyt pospolite? Gwarantuję, że razem zrealizujemy nawet najbardziej wymagające projekty, tworząc niepowtarzalną pamiątkę ślubu, odporną na upływ czasu. Magia wesela, dnia ślubu, musi być zachowana na długie lata. Wy i Wasi bliscy będziecie do niej nie raz wracać. Ten dzień będzie niepowtarzalny i zobaczycie to także na fotografiach. Często pytacie o wolne terminy sesji. Szczerze mówiąc, nie lubię odmawiać żadnej realizacji. Czuję wtedy coś, co jest podobne do odmowy w uczestniczeniu w ważnym dla Was wydarzeniu. Robię rzeczy niemożliwe z czasem, by móc towarzyszyć Wam w tych cudownych chwilach. Przyznam, że w trakcie przemieszczania się po Polsce z aparatem fotograficznym, w poszukiwaniu tych najlepszych miejsc i tych najlepszych ujęć wpadają mi do głowy najlepsze pomysły. Jedna z bardziej kreatywnych tras, którą często pokonuję, to trasa Bielsko-Biała – Katowice – Sosnowiec – Dąbrowa Górnicza. Śląsk jest kreatywny.

fotograf ślubny śląsk plener wyspy kanaryjskie fotograf bielsko sesja z koniami sesja w lesie sesja w krakowie
zdjęcia ślubne praga romantyczny plener ślubny fotograf Gliwice